Zawody-organizacja, obsługa, tudzież inne uwagi...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
esce
Posty: 44
Rejestracja: 2017-05-08 15:22

Zawody-organizacja, obsługa, tudzież inne uwagi...

Post autor: esce » 2018-11-18 18:49

Wyrazy uznania, po kolejnych zawodach (Puchar Jesieni 2018), za sprawną organizację. Dla empatycznych organizatorów, sprawnej obsługi, życzliwych i pomocnych sędziów. Podziwiam, odkąd mam możliwość.
Jednym z bardzo dobrych posunięć jest ulokowanie stanowisk w konkurencjach karabinowych pod wiatą i tarcz na niskich stojaczkach ( widziałem w Castoramie, ale nie pomyślałem), na przedpolu. Dla mnie osobiście, wysokie zawieszanie tarcz pod kulochwytem było zmorą (kręgosłup szyjny). No i deszcz bezbronnych leżących nie kopie.
Wprawdzie mam jedną maluśką uwagę, ale to jak Kolega Tomasz pozwoli (rozmawialiśmy o tym), żeby nie wyszło, że jestem jędza i mąciciel :lol:
Dziękuję.

ps. Jestem pod ciągłym wrażeniem informacji o całonocnych gotowaniach grochówki na zawody z konsumpcją (absolutnie się nie podlizuję, ależ skąd ;) ) Szczere wyrazy uznania.

Awatar użytkownika
esce
Posty: 44
Rejestracja: 2017-05-08 15:22

Re: Zawody-organizacja, obsługa, tudzież inne uwagi...

Post autor: esce » 2018-11-25 00:39

No i kolejne zawody, Puchar Jesieni 2018, runda 2. za nami.
Tradycyjnie, sprawna organizacja, empatia organizatorów i sędziów, sprawna obsługa.
Może nie każdy to docenia, ale nie wszędzie i nie zawsze tak jest.
Pozostaje przebieranie dolnymi kończynami w oczekiwaniu na komunikat i ewentualną satysfakcję z uzyskanych wyników i zajętego miejsca.
Fajnie było.

ps. Parafrazując klasyka: „ A teraz jak ktoś się ośmieli paradować z bronią (tą z małej litery), to w ryj.“ Od waadzy. (Bezcenny Jan Kobuszewski).

Awatar użytkownika
esce
Posty: 44
Rejestracja: 2017-05-08 15:22

Re: Zawody-organizacja, obsługa, tudzież inne uwagi...

Post autor: esce » 2018-11-26 11:49

Z wrodzoną skromnością ( ;) ) napiszę: Jakże miło przeczytać komunikat z ostatnich zawodów, Puchar Jesieni 2018 ;)
Podziękowania dla organizatorów, sędziów, obsługi.

ODPOWIEDZ