7 maja Zawody Dynamiczne

Awatar użytkownika
Rafał Poleszak
Posty: 247
Rejestracja: 2015-06-17 07:18
Kontakt:

Re: 7 maja Zawody Dynamiczne

Post autor: Rafał Poleszak » 2017-05-09 16:46

Chciałem, bardzo!..... do czasu.
I chętnie zrobię jeśli zarząd wynajmie mi strzelnicę tylko nie jako LOK ani jako Giwera tylko jako Rafał Poleszak Pytanie tylko czy zarząd wyrazi na to zgodę
Meblarz www.Edus-Meble.pl
Instruktor TKD www.tkd.rybnik.pl
Nauczyciel j. angielskiego

WJ_1975
Posty: 207
Rejestracja: 2015-09-20 09:33

Re: 7 maja Zawody Dynamiczne

Post autor: WJ_1975 » 2017-05-09 16:51

Wypowiadam się nie jako zarząd. Myślę, że koledzy doceniliby pomoc przy zawodach. W przygotowaniu toru itd... Jest tyle cennych uwag, które można wdrożyć. Chodzi o to właśnie żeby popracować z kolegami w zespole, jak my wszyscy. Samemu będzie trudno to ogarnąć? Poza tym koledzy też by się czegoś przy okazji nauczyli. Przecież nie możemy zamykać się w gronie tych samych 7 czy 10 aktywnych. Brakuje nam ludzi z taką werwą, takiej "Świeżej Krwi". Bo co przychodzę na zawody to tyrają te same twarze już mnie to nudzi.
Ostatnio zmieniony 2017-05-09 17:00 przez WJ_1975, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
tommi
Posty: 3786
Rejestracja: 2014-10-01 11:48
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: 7 maja Zawody Dynamiczne

Post autor: tommi » 2017-05-09 16:57

Stawianie warunków jest niegrzeczne, do pracy na rzecz klubu zobowiązałeś się wstępując do klubu i zaakceptowałeś ten punkt regulaminu.
Co do wynajęcia nie widzę żadnego problemu, to że wcześniej zrobiłeś to nieprawidłowo zostało wyjaśnione.
Zatem zapraszam do rezerwacji tak jak to robią inni członkowie klubu. Będzie mi niezmiernie miło.
A pracę na rzecz klubu członków cenię sobie najbardziej. Szczegóły prac ustalamy we wtorki i piątki w klubie od 17 do 20
pozdrawiam Tommi

Awatar użytkownika
Rafał Poleszak
Posty: 247
Rejestracja: 2015-06-17 07:18
Kontakt:

Re: 7 maja Zawody Dynamiczne

Post autor: Rafał Poleszak » 2017-05-09 18:04

Tomku ja nie stawiam żadnych warunków, znowu źle zostałem zrozumiany. Ja po prostu chcę strzelać, i jeśli miałbym mieć okazję do zorganizowania zawodów to chciałbym to zrobić bez ... nazwijmy to , jakichkolwiek konotacji partyjnych.
Meblarz www.Edus-Meble.pl
Instruktor TKD www.tkd.rybnik.pl
Nauczyciel j. angielskiego

Awatar użytkownika
tommi
Posty: 3786
Rejestracja: 2014-10-01 11:48
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: 7 maja Zawody Dynamiczne

Post autor: tommi » 2017-05-09 18:08

Rafał ten klub działa od prawie 50 lat, i nigdy nie było żadnych problemów i mam nadzieje że tak pozostanie.
Klub organizuje ok 30 zawodów rocznie. A klub to klubowicze. A zatem i TY.
Zapraszam do czynnego udziału. Polityki nie prowadzimy żadnej. :)
pozdrawiam Tommi

Awatar użytkownika
AdamK
Posty: 412
Rejestracja: 2016-02-10 09:18

Re: 7 maja Zawody Dynamiczne

Post autor: AdamK » 2017-05-12 19:45

Panowie, kiedy można się spodziewać komunikatu?
Albo chociaż niepodpisanej tabeli wyników?

Awatar użytkownika
TommyT
Posty: 2034
Rejestracja: 2014-10-01 13:43

Re: 7 maja Zawody Dynamiczne

Post autor: TommyT » 2017-05-14 17:58

Trochę to trwało, ale wisi.

Awatar użytkownika
mskrzynski
Posty: 11
Rejestracja: 2016-07-10 16:53
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Re: 7 maja Zawody Dynamiczne

Post autor: mskrzynski » 2017-05-15 09:36

Witam panowie,
bardzo szybkie pytanie :) regulamin był jasno opisany, i jeśli coś nie było w nim napisane obowiązywały nas zasady IPSC.
Jaki był algorytm oceniania Virginia Count czy Comstock ?

Chodzi mi o to czy każdy nadprogramowy strzał do celu (jesli cel nie został obalony) był traktowany jako miss -10 ?

Na przykładzie:

Pistolet cel metalowy z zasadą Virginia Count.
Wymagany 1 strzał, oddane dwa strzały oba chybione zgodnie z w/w zasadą oceniana powinno być -20.

Pistolet cel metalowy z zasadą Comstock
Wymagany 1 strzał, oddane dwa strzały oba chybione zgodnie z w/w zasadą powinno być -10.

Pytam :) z ciekawości bo mi się trochę punkty nie dodają ... nie mniej zanim posypią się gromy z jasnego nieba :)
Zawodnik ma prawo być przy ocenianiu, i wszelkiego rodzaju niejasności lub spory powinny być rozstrzygane od razu a nie parę dni po zawodach :P

Tak to jest jak się jest zaaferowanym jak fajnie było :) i się nie biega z sędzią.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
skoki
Posty: 148
Rejestracja: 2014-10-06 21:12

Re: 7 maja Zawody Dynamiczne

Post autor: skoki » 2017-05-15 09:52

Więc i ja dopytam o szczegóły )
To były moje pierwsze zawody dynamiczne na takich metryczkach itp itd. nie robiłem jeszcze egzaminy kompetencyjnego IPSC więc mogę mieć braki w informacjach :)

Chodzi mi o wyjaśnienie chyba dla wszystkich bo myślę, że więcej osób ma takie pytania :
Jak dokładnie odbywało się liczeni punktów na tych zawodach. Te na "plus" i te na "minus".

czy strzały niecelne były karane -
nieostrzelanie to kara -
ale skąd wiadomo że nietrafiony to równię ewentualnie cel nieostrzelany ?
popery strącone to +
itp. itd.
chodzi mi o prostą łopatologię - myślę, że dla wielu ludzi :)

Takie zawody to też lekcja matamatyki :) - trzeba liczyć co bardziej się opłaca :) - strzelec aż się powali czy ostrzelać i lecieć dalej oszczędzając czas :)

Awatar użytkownika
tommi
Posty: 3786
Rejestracja: 2014-10-01 11:48
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: 7 maja Zawody Dynamiczne

Post autor: tommi » 2017-05-15 19:07

myśle, że Jarek rozwieje wszystkie Wasze wątpliwości
Jednak pamiętać należy w zawodach dynamicznych o tym, że na metryczce ocenia sędzia wraz z zawodnikiem, następnie daje do podpisania zawodnikowi i to jest czas na zgodę lub nie, jesli zawodnik podpisał to znaczy że sie zgadza.
formalnie od tego wyniku nie ma odwołania,

a tera czekamy na wyjaśnienia Jarka co do Waszych pytań
pozdrawiam Tommi

ODPOWIEDZ