Szukam fachowca od zapieczonych kominkow

o sprzęcie, broni i akcesoriach
ODPOWIEDZ
Roland
Posty: 72
Rejestracja: 2018-03-24 11:21

Szukam fachowca od zapieczonych kominkow

Post autor: Roland » 2018-05-16 21:49

Jak w tytule :D Nie wiem czy to dobra grupa, ale sproboje. Mam tu maly problem z jednym z bebnow z Remington'a New Model Army. Chodzi o pancerny kominek, ktory za zadne skarby swiata nie da sie juz odkrecic. Zjechalem na nim juz dwa klucze, a trzeciego mi szkoda 8-) . Zadanie to zdecydowanie przewyzsza moje zdolnosci manualne... Moze w klubie jest jakis fachowiec, ktory dalby rade wykrecic/usunac tego wrzoda z mego bebenka. Oczywiscie zaplace za usluge.


Roland
Posty: 72
Rejestracja: 2018-03-24 11:21

Re: Szukam fachowca od zapieczonych kominkow

Post autor: Roland » 2018-05-16 22:37

Pewnie. Wszystkie fora juz przeszedlem. Probowalem juz rozne techniki z WD40, namaczaniem i stukaniem mlotkiem. Nic co jest w ramach moich umiejetnosci nie przeszlo. Sam kominek jest w dobrym stanie, jak dotad to klucze tylko mialy ciezko. W rozwiercanie bawic sie niechce, bo sie nie znam, a do tego mam dwie lewe rece - pewnie wiecej uszkodze niz naprawie. Jest jeszcze opcja z rozgrzaniem bebna, ale tego podejscia tez troche sie obawiam. Bebny Uberti sa wykonane z jakiegos gownolitu, a nie stali i nie wiadomo jaki skutek mialoby takie rozgrzanie na sam beben. Dlatego fachowiec by sie sprzydal jakis :D Przy strzelaniu ten kominek (narazie) nie przeszkadza, tylko przy czyszczeniu jest to uciazliwe troche. I dla swietego spokoju :lol:

Awatar użytkownika
tommi
Posty: 3785
Rejestracja: 2014-10-01 11:48
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Szukam fachowca od zapieczonych kominkow

Post autor: tommi » 2018-05-17 06:03

Krzysztof Sanecznik pomoże na wszystkie dolegliwości
pozdrawiam Tommi

wojti
Posty: 356
Rejestracja: 2016-02-10 23:08
Lokalizacja: Rybnik

Re: Szukam fachowca od zapieczonych kominkow

Post autor: wojti » 2018-05-17 22:10

....w razie czego przywieź do klubu w piątek, jak możesz...Coś się wymyśli. Jak nie dasz rady w piątek, to w niedzielę na zawody. Posatram się też pomóc ;)

Roland
Posty: 72
Rejestracja: 2018-03-24 11:21

Re: Szukam fachowca od zapieczonych kominkow

Post autor: Roland » 2018-05-18 14:15

Dzieki wielkie :D . Jestem wdzieczny za kazda pomoc. Dzisiaj nie dam rade do biura, pojade prosto na strzelnice bo chyba bedzie dzis jedyna okazja zeby troche postrzelac. Widzialem masa rezerwacji jest w ten weekend. A niedziele jakbys znalazl czas na tych zawodach, albo po - to chetnie wpadne. A przy okazji podymie 8-) ale to oczywiscie po zawodach

ODPOWIEDZ