Benelli Supernova

o sprzęcie, broni i akcesoriach
Awatar użytkownika
mikesken
Posty: 153
Rejestracja: 2016-08-25 15:09
Lokalizacja: Rybnik

Re: Benelli Supernova

Post autor: mikesken » 2019-04-19 09:03

ehhh Wojtek, nie mogę się zgodzić... Pionki robią dobrą amunicję. :geek:
nic się nie przykleja, tylko okucie puchnie...problem w Pionkach dotyczył głównie breneki i loftki, pozostałe wersje były raczej ok. więc jeśli nie wyrzucało łuski, trzeba było zerknąć na pazur wyciągu.

Firmy, które wymieniłeś szału też nie robią, ba, miałem z nimi równie dużo kłopotów co z Pionkami. Zresztą na ostatnich zawodach okazało się, że ludzie mieli ogromne problemy z Gameborami
ja od zeszłego roku używam do ipsc śrutu wyłącznie z Pionek:
do treningu http://fam-pionki.pl/m/oferta,amunicja- ... -24,87,130
do treningu przed zawodami i na zawodach http://fam-pionki.pl/m/oferta,amunicja- ... ro,180,130
na czarnej dynamic nie miałem ANI JEDNEJ ZACINKI od ponad roku. jedyne dziwne sytuacje spowodowane były niepełnym przeładowaniem (mój błąd) - skróciłem skok czółenka i trzeba się trochę przyzwyczaić. trap 24 również polecam. supernova na tym amo działa wyśmienice.

brenekę i loftkę pionki też w zeszłym roku poprawiło. łatwo można sprawdzić, czy amunicja jest po modyfikacji patrząc na okucie - na spodzie te poprawione mają gwiazdki pomiędzy tekstem. na zawody natomiast kupiłem obie wersje z S&B, bo są w moim odczucie precyzyjniejsze, a miałem np. popery na 50 metrach do przewrócenia. tylko ta cena za S&B...

Koledze, który doświadcza double feedów powiem, że to niestety nie wina amo, a strzelby. jest w necie trochę na ten temat. moja tego nie miała, była z innej partii. taką sytuację miałem raz, po mojej mechanicznej przeróbce skrócenia skoku czółenka. ale to było przewidziane przez producenta modu i w instrukcji było napisane, którą blaszkę lekko podgiąć.

generalnie w supernovie trzeba zwracać uwagę na wykonanie pełnego cyklu przeładowania. moją ostatnio zmodyfikowałem bardzo mocno, ale śmiga jak dzika :D

Awatar użytkownika
woytas
Posty: 1740
Rejestracja: 2015-04-17 14:15
Lokalizacja: Smolniok
Kontakt:

Re: Benelli Supernova

Post autor: woytas » 2019-04-19 22:28

Twoje prawo :)
Ja miałem informację o plastikach a nie o kryzach.
Strzelam Sagą, Eleyem i Trustem i nie mam żadnych problemów. Z Pionek tylko breneka i z nią akurat nie mam żadnych problemów - nawet przy szybki przeaładowywaniu.

Awatar użytkownika
Thorstein
Posty: 145
Rejestracja: 2016-11-16 00:13
Lokalizacja: Gliwice / Lubliniec

Re: Benelli Supernova

Post autor: Thorstein » 2019-04-19 23:34

mikesken pisze:
Koledze, który doświadcza double feedów powiem, że to niestety nie wina amo, a strzelby. jest w necie trochę na ten temat. moja tego nie miała, była z innej partii. taką sytuację miałem raz, po mojej mechanicznej przeróbce skrócenia skoku czółenka. ale to było przewidziane przez producenta modu i w instrukcji było napisane, którą blaszkę lekko podgiąć.
Dzięki za informację - muszę zgłębić temat. Ciekawe jest to, że problem pojawiał się tylko na Pionkach Trap 24. Przy Dynamic Pro 28 nie odnotowałem takich problemów - bardzo fajna amunicja.

ODPOWIEDZ