Podziękowania

wszystko co nie koniecznie dotyczy naszej społeczności
Awatar użytkownika
esce
Posty: 44
Rejestracja: 2017-05-08 15:22

Podziękowania

Post autor: esce » 2018-11-25 22:11

Dziękuję Tomkowi (tommi) za ratującą z fatalnej, dzięki pzssowi, sytuacji, deklarację.
Dziękuję Tomkowi (TommyT) za pomoc internetową.
Nie na darmo pieję peany na empatię Zarządu.
Dziękuję Koledze, który ostatnio, 24. listopada, zaproponował i podwiózł. Byłeś trzeci, który mi zaproponował podwózkę. Pierwszy był sędzia, Pan Michał Krajewicz, drugim był Kolega Bogdan, trzecim Ty. Mimo karawan mijających mnie aut. Wielokrotnie. Przepraszam, że się nie przedstawiłem. Do zobaczenia na następnych zawodach.

Tej, kierowco czarnego merca „terenówki“, który zmusiłeś mnie na zakrętach powyżej leśniczówki, do inhalacji tumanów kurzu, dając „po garach“. Dałeś dowód, że kasa i merc rozumu i kultury nie dają. Przez litość nad chamstwem, nie podam numeru rejestracyjnego.

Awatar użytkownika
esce
Posty: 44
Rejestracja: 2017-05-08 15:22

Re: Podziękowania

Post autor: esce » 2019-04-14 17:54

Podziękowania dla organizatorów i sympatycznych sędziów za udanie przeprowadzone zawody „Krócicy”.
Dla Tomka - gospodarza - za szybkie poratowanie amunicją w finale.
Obserwując Jego skuteczną pracowitość na strzelnicy - wielkie wyrazy uznania.

Dziękuję.

Awatar użytkownika
tommi
Posty: 3785
Rejestracja: 2014-10-01 11:48
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Podziękowania

Post autor: tommi » 2019-04-14 20:29

Miłe słowa dziękuję .
Sukces naszego klubu to robota nas wszystkich.
Za co ja serdecznie dziękuję
pozdrawiam Tommi

Awatar użytkownika
esce
Posty: 44
Rejestracja: 2017-05-08 15:22

Re: Podziękowania

Post autor: esce » 2019-07-07 16:07

Podziękowania dla Zarządu, sędziów i obsługi za kolejne sprawnie i sympatycznie przeprowadzone zawody III rundy turnieju letniego.

Gdyby tak jeszcze nie ta nieszczęsna formuła prowadzenia konkurencji „snajper”, byłoby cudownie.

No i nigdzie, w żadnej dyscyplinie sportowej niespotykany „alfabetyczny” sposób klasyfikowania. bez pozycji „miejsce”.

Choć przepisy klasyfikacyjne są proste, klarowne i oczywiste.

Awatar użytkownika
TommyT
Posty: 2034
Rejestracja: 2014-10-01 13:43

Re: Podziękowania

Post autor: TommyT » 2019-07-07 20:10

A bo my nie lubimy tych z końca alfabetu. :lol:
A w szczególności takich, co pomimo kilkukrotnych tłumaczeń ciągle trują o tym samym. ;)
No i nie przyjmują do wiadomości różnicy pomiędzy "liczbą porządkową", a "miejsce". ;)

To mówiłem ja - człowiek od literek "T".

Awatar użytkownika
esce
Posty: 44
Rejestracja: 2017-05-08 15:22

Re: Podziękowania

Post autor: esce » 2019-07-07 20:50

Ano nie lubicie.

I nie „trują”, a powołują się na regulamin klasyfikacji. Mimo kilkukrotnych, ponoć, tłumaczeń, nigdy nie zrozumieją odstępstw od tegoż regulaminu.

Cytuję:
„No i nie przyjmują do wiadomości różnicy pomiędzy "liczbą porządkową", a "miejsce". ”

A o czym ja piszę, jak nie o rozdzielności liczby porządkowej i miejsca?

Wiem, co znaczy liczba porządkowa, i wiem, co znaczy miejsce.

Gdzie jest kolumna „miejsce”?

W każdym komunikacie jakiegokolwiek klubiku kolumna „miejsce” występuje, bo tak ma być. Z dodatkowymi danymi o dziesiątkach, centralnych i niecentralnych.

Proszę, nie imputuj mi głupoty, wobec nieprzestrzegania regulaminu klasyfikacji.

Jednoznacznego, klarownego, prostego.

I nie zrozumiem nigdy sposobu udupiania w „snajperze”, gdzie czas powinien być liczony po zajęciu postawy i załadowaniu.
Jak we wszystkich innych konkurencjach.

To pisałem ja, przedostatni przed T.

W odpowiedzi na „trują” powstrzymam się od adekwatnej odpowiedzi, bo mnie kultury i szacunku do innych uczono od dziecka.

Co nie zmienia mojej opinii o decyzjach w wyżej wspomnianych tematach.
Może inni się wypowiedzą? Jeśli nie jest to im obojętne.

Te „przepisy” mają służyć klubowiczom i ich satysfakcji, czy ich udupianiu? Że tak skromnie zapytam?

Czy tylko satysfakcji „wymyśliciela” ?

Nie pomylono hierarchii? Klub dla Klubowiczów, czy dla „wymyśliciela” ?
Ostatnio zmieniony 2019-07-08 09:48 przez esce, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
TommyT
Posty: 2034
Rejestracja: 2014-10-01 13:43

Re: Podziękowania

Post autor: TommyT » 2019-07-07 22:20

No to może jak napiszę tutaj, to lepiej się przyjmie i może jeszcze kto inny skorzysta.
Proszę czytać regulamin.
"5. Klasyfikacja: Będzie prowadzona oddzielnie dla każdej konkurencji. O zwycięstwie decyduje suma punktów trzech najlepszych rund. W przypadku uzyskania takich
samych wyników decyduje liczba punktów uzyskana w ostatniej rundzie, później w 3, 2giej i 1szej."
W związku z powyższym klasyfikacja jest podawana na zakończenie ligi.
Snajper - Organizator ma prawo dowolnie kształtować regulamin konkurencji - oczywiście nie może wtedy odwoływać się, że jest to konkurencja ISSF.
Możemy ustalić, że np. strzelamy w czerwonych gatkach i z zasłoniętymi oczami. Grunt, żeby warunki przeprowadzenia konkurencji były jednakowe (na tyle na ile to możliwe), dla wszystkich startujących.
Więc czas może być liczony jak w regulaminie. Inne konkurencje nie mają tutaj znaczenia.
Zresztą - w zawodach dynamicznych, zdarzają konkurencje, które zaczynami z rozładowaną bronią i mierzony czas obejmuje wszystko.
Nie ma więc potrzeby rozumienia czy odbierania tego jako "udupianie" - taki po prostu jest regulamin konkurencji.

Awatar użytkownika
esce
Posty: 44
Rejestracja: 2017-05-08 15:22

Re: Podziękowania

Post autor: esce » 2019-07-08 16:01

Serdecznie dziękuję za usunięcie krytycznego postu.

Wszak prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

Usuwanie postów krytykujących bzdurne pomysły jest zaiste godne.

I jakże wygodne.

Awatar użytkownika
TommyT
Posty: 2034
Rejestracja: 2014-10-01 13:43

Re: Podziękowania

Post autor: TommyT » 2019-07-08 16:33

Napisałem Ci na PW.
Wyraziłeś swoją opinię, jest w poście - nikt przy tym nie manipuluje oprócz Ciebie.
Nie zgadzam się jednak - administrując tym forum - na :
- obrażanie osób pracujących nad organizacją
Na razie ostrzeżenie, a przy powtórkach i dalszych akcjach będzie ban.

Awatar użytkownika
MarcinŁ
Posty: 511
Rejestracja: 2016-12-14 16:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: Podziękowania

Post autor: MarcinŁ » 2019-07-08 21:17

@esce
Proszę wytłumacz, jakbyś wyobrażał sobie odliczanie minuty czasu na oddanie strzału po zajęciu postawy i załadowaniu. Dla każdego zawodnika oddzielnie?

@TommyT
Wystarczyło napisać trolluje, a nie truje.
byłoby kulturalnie i nowocześnie. Sens ten sam .:lol:

ODPOWIEDZ