jaki program do obróbki filmów amatorskich

wszystko co nie koniecznie dotyczy naszej społeczności
Awatar użytkownika
adriankolodziej
Posty: 223
Rejestracja: 2017-07-27 11:46
Kontakt:

Re: jaki program do obróbki filmów amatorskich

Post autor: adriankolodziej » 2019-03-05 21:12

tommi pisze:Adrian żeby się film dobrze zaprezentował i jednoczesnie zachęcił innych aktorów to w pierwszym filmie wystąpię ja
Ale w ubraniu. Daj znać kiedy chcesz to nagrywać :)

Awatar użytkownika
tommi
Posty: 3801
Rejestracja: 2014-10-01 11:48
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: jaki program do obróbki filmów amatorskich

Post autor: tommi » 2019-03-06 09:41

Ze względu na liczne moje tatuaże przedstawiające historię Kajko i Kokosza nie dopuszczam do scen rozbieranych. A zatem w ubraniu
pozdrawiam Tommi

LukasK
Posty: 267
Rejestracja: 2017-03-08 10:43

Re: jaki program do obróbki filmów amatorskich

Post autor: LukasK » 2019-03-07 23:09

adriankolodziej pisze:Łukasz nie wiem jakie masz doświadczenie w e-learningu, ale ja z tego żyję. W ciągu ostatnich 10 lat nastąpiły tak duże zmiany na rynku, że się w głowie nie mieści. Dziś coraz więcej firm organizuje szkolenia online, bo są tańsze, a ludzie mogą sobie oglądać w drodze do pracy. Mam klienta co ma największą szkołę jazdy w Warszawie i teorię ogarniasz online. Nie ma już wykładowców.

Celem tych wstępnych kursów jest zapoznanie uczestników z podstawami bezpieczeństwa, oraz nauczenie obsługi broni. Ludzie mogą sobie przewijać nagrania i oglądać do oporu. Nikt nie nauczy się strzelać oglądając wideo. Nauka strzelectwa następuje przez praktykę, powtarzanie i eliminowanie błędów. To proces, który trwa przez lata. Ważne, aby nowi przed przyjściem na strzelnicę wiedzieli jak mają się zachować.

Do takiego treningu online można dorzucić pierwszą pomoc, tamowanie krwotoków, czy rozpoznawanie stanów nagłych.

A jeszcze mogę stworzyć prosty system, który daje każdej nowej osobie indywidualne hasło. Gdy udostępni hasło osobnie 3, albo wypisze się z klubu można mu odciąć dostęp. :twisted:
Jako uczestnik więc od tej strony Cie popieram :) - może z czasem jakiś kurs będę robił (takie plany na dalsze lata).
I owszem popieram Cię Adrian, że e-learning będzie dobrym kierunkiem, ale tutaj właśnie to co pisał Tomek:
Adrian nie można fizycznego kontaktu zastapic.
W skrócie: jedno powinno iść z drugim w parze ;). Krótko i na temat skoro sa plany na filmiki, to jestem jak najbardziej za :D

Awatar użytkownika
tommi
Posty: 3801
Rejestracja: 2014-10-01 11:48
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: jaki program do obróbki filmów amatorskich

Post autor: tommi » 2019-03-08 17:44

adriankolodziej pisze:Łukasz nie wiem jakie masz doświadczenie w e-learningu, ale ja z tego żyję.
Adrian kolor Twojego nowego mercedesa podpowiada, że żyjesz skromnie:)
Pamiętaj że pucha i zazdrość jest grzechem, wiec będę Cię wspierał zawsze i wszędzie.

ps, oczywiście cały czas robię sobie żarty i cenię Wasz inicjatywę, prawdę powiedziawszy czekałem na Was głos w sprawie wiedząć że macie doświadczenie, pomimo najtańszego lakieru darzę Was sympatią. nie mylić z łaską.
pozdrawiam Tommi

ODPOWIEDZ