Koleżanki i koledzy palacze...

Dział techniczny
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
woytas
Posty: 1734
Rejestracja: 2015-04-17 14:15
Lokalizacja: Smolniok
Kontakt:

Koleżanki i koledzy palacze...

Post autor: woytas » 2018-05-07 11:34

Nie zamierzam gadać o szkodliwości palenia papierosów. Chcę się zwrócić jedynie z apelem do osób palących i przebywających na naszej strzelnicy by nie zaśmiecali jej terenu.
To, że na parkingu jest pełno petów leżących na ziemi jakoś przemilczę - spadnie deszcz to (kiedyś) zgniją. Ale jak widać ostatnio problemy z deszczem. To, że pełno petów na trawie to tak jak z parkingiem. Ale rzucanie ich pod nogi w części gastronomicznej oraz na betonie pod wiatą jest urągające. Rozumiem, że wczoraj były zawody i było mnóstwo osób z poza klubu. To pewnie oni tak zasyfili. Trudno.
Byłem rano postrzelać z pod wiaty i nie mogłem znaleźć pola na którym nie leżały by świeże pety. One tam nie zgniją bo nie spadnie na nie deszcz. Będą leżały aż się ktoś nad nimi zlituję i pozbiera - ale ten ktoś to będzie kto? Rozkładanie się i strzelanie w takim towarzystwie nie jest przyjemne. Pozbierałem trochę - dla mnie obrzydlistwem jest zbieranie po kimś petów. Ohyda.
Ja wiem, że nie wszyscy palacze to robią. Ok. Ale same na ziemi się nie znalazły.
Osoby wywalające pety robią tak u siebie w domu? A strzelnica to może nie nasz dom ale miejsce rekreacji i spędzania naszego wolnego czasu. Szanujmy się nawzajem.
Przypominam, że na strzelnicy obowiązuje zakaz palenia, po za tym znajdujemy się na terenach leśnych, gdzie także obowiązuje zakaz palenia po za miejscami wyznaczonymi.

Lbo
Posty: 310
Rejestracja: 2015-11-25 20:54
Lokalizacja: Gliwice

Re: Koleżanki i koledzy palacze...

Post autor: Lbo » 2018-05-20 23:58

Po dzisiejszych zawodach uważam, że na strzelnicy powinny pojawić się tablice ze znakiem zakazu palenia. Widziałem dzisiaj kilku klubowiczów palących chociażby w strefie socjalno-gastronomicznej. Byłoby o wiele łatwiej egzekwować zakaz palenia gdyby było odpowiednie oznakowanie.

ODPOWIEDZ