Wymiana uprzejmości ;) po Pikniku Strzeleckim 2016

Awatar użytkownika
Bogdan
Posty: 919
Rejestracja: 2014-10-17 08:54

Re: Wymiana uprzejmości ;) po Pikniku Strzeleckim 2016

Post autor: Bogdan » 2016-06-22 16:06

Prośba do moderatora. Może przenieść obecny wątek do grupy zamkniętej, dwuosobowej.

Damian D.
Posty: 7
Rejestracja: 2014-10-02 23:28

Re: Wymiana uprzejmości ;) po Pikniku Strzeleckim 2016

Post autor: Damian D. » 2016-06-22 19:00

Dobrze wiedzieć, że za każdą osobę nie będącą członkiem MKS LOK należy zapłacić 10 zł - rozumiem, że Panowie Tomkowie zapłacili do tej pory za własne małżonki, które strzelały pod ich nadzorem? - nie wspomnę, że jeszcze nie dalej niż 1-2 miesiące temu Tomku L. twierdziłeś na FB, że nie ma problemu, żeby zabierać osoby nie będące członkami LOKu - nie płacąc za nie - dokładnie przy mojej uwadze dot. Twojej małżonki.:)
Swoją drogą skoro są tworzone nowe regulaminy - chociażby o płatności 10 zł / os., to warto byłoby je wrzucić na stronę?

Co do Piotra to Ty przekręcasz fakty, bo poleciłeś mu oficjalne zapytanie na piśmie, twierdząc, że nie może strzelnica być wynajęta w piątek przez Niego, w niedzielę przez Giwerę, bo przecież klubowicze będą chcieli na pewno poćwiczyć do zawodów.. Ciekawie się dzieje w LOKu, coraz ciekawiej.

Uwaga do Jarka - Ty to co najwyżej możesz mnie grzecznie poprosić, czy mógłbym umożliwić Ci zajęcie całego obiektu, pomimo braku dokonania rezerwacji.. Oj.. w d.. się komuś poprzewracało. Poza tym lepiej wykorzystywać broń prywatną w celach publicznych, niż publiczną w celach prywatnych..

Panowie - nowy Zarząd miał być nową wartością - a nie widzę różnicy, czym się to wszystko niby różni od tego co było kiedyś? Nadal jest 1-2 osoby, które uzurpują sobie prawo do wszystkiego i klepią w ramach LOKu prywatę. Owszem część osób dużo chce zmienić, ale czy zachowanie chociażby gospodarza obiektu / magazyniera jest zgodne z tymi wartościami, które zapewne chce w większości reprezentować Zarząd?

Pozdrawiam,
Damian Dmuchowski
Stowarzyszenie Miłośników Broni GIWERA
www.giwera.org.pl

Awatar użytkownika
tommi
Posty: 3804
Rejestracja: 2014-10-01 11:48
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Wymiana uprzejmości ;) po Pikniku Strzeleckim 2016

Post autor: tommi » 2016-06-22 21:40

Damian próbowałem w kilku rozmowach z Tobą przekonać Cię do tego by nasze klubu połączyły siły, ale w obecnej sytuacji chyba brak takiej możliwości.
Piszę do Ciebie proponując kilka razy żebyś zrozumiał pewne słowa, ale Twoja interpretacja jest wyłącznie na Twoją korzyść
Twierdziłem że nie jest mi na rękę konflikt z Giwerą, ale Ty konsekwentnie próbujesz do tego doprowadzić.

Brakuje mi zatem argumentów, gdybyś przychodził do klubu raz na jakiś czas, wiedział być co sie dzieje, nie przychodzisz to nie wiesz, jednak zarzucasz nam i cytujesz swoje teorie.
To jest mało merytoryczne i do niczego nie doprowadzi. Jesli chcesz rozmawiać to zapraszam do klubu, przy świadkach, jeśli jednak nie chcesz rozmawiać to nie musisz tego robić, twoja wola.

Ja w każdym razie próbowałem z Tobą rozmawiać i doprowadzić do współpracy czy choćby tolerancji wzajemnej , skutecznie jednak to uniemożliwiasz.
Ok, nie rozumiem Cię, ale masz do tego prawo.
pozdrawiam Tommi

Damian D.
Posty: 7
Rejestracja: 2014-10-02 23:28

Re: Wymiana uprzejmości ;) po Pikniku Strzeleckim 2016

Post autor: Damian D. » 2016-06-22 21:54

OK. Nie widzę problemu - na spokojnie możemy się spotkać i porozmawiać.

Argumenty, które przytaczam nie koniecznie należą tylko do mnie, więc może warto faktycznie tak jak powiedziałeś pewne kwestie wyjaśnić i oczyścić atmosferę.;) Szczególnie, że uwagi nie dotyczą GIWERY, ale MKS LOK Rybnik - tak jak zaznaczyłem nie piszę uszczypliwie jako członek innego Stowarzyszenia, a jako zwykły członek MKSu - poza pierwszym moim postem, reszta to uwagi z punktu widzenia członka LOKu - zrozum, że jako Prezes SMB GIWERA - wewnętrzny porządek, czy niejasne reguły wewnątrz MKSu nieszczególnie mnie interesują, ale jako członka MKSu już tak.

Pozdrawiam,
Damian Dmuchowski
Stowarzyszenie Miłośników Broni GIWERA
www.giwera.org.pl

ODPOWIEDZ