Zdjęcia z zawodów

ODPOWIEDZ
Andrzej
Posty: 25
Rejestracja: 2015-12-08 22:47

Zdjęcia z zawodów

Post autor: Andrzej » 2016-10-18 12:10

Cześć,

Czy jest w planach wyznaczenie jakiegoś specjalnego miejsca, sposobu standardu odznaczania zwycięzców w zawodach organizowanych przez MKS LOK Rybnik. Przydało by się takie miejsce na strzelnicy gdzie można stanąć z pucharem/dyplomem, jako uczestnik zawodów, a w tle nie ma krzaków, samochodów, ławek, obdrapanej ściany itp. Wydaje mi się, że wystarczyłby jakiś większy stelaż na którym można by wieszać baner z logiem klubu, nazwą zawodów, ew. sponsorami tip. Teoretycznie wystarczyłby kawałek zadbanej ściany z logiem i reprezentacyjny stolik. Zawodnik czułby się lepiej i zdjęcia lepiej by wyglądały. Trochę piję do zdjęć z finału Śląskiej Ligi Strzeleckiej na "twarzoksiążce", gdzie niektórzy mają zdjęcia z dyplomem... i koszem na śmieci oraz przypadkiem "złapanymi" ludźmi w tle ;)

Awatar użytkownika
TommyT
Posty: 2037
Rejestracja: 2014-10-01 13:43

Re: Zdjęcia z zawodów

Post autor: TommyT » 2016-10-18 14:38

Powiem szczerze mnie samego dręczyły podobne wątpliwości.
Myśle, że już niedługo niezłym miejscem może być teren przy masztach.
Trzeba jeszcze dokończyc prace - Wojti czeka na chętnych.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Andrzej
Posty: 25
Rejestracja: 2015-12-08 22:47

Re: Zdjęcia z zawodów

Post autor: Andrzej » 2016-10-18 14:57

Dobre miejsce. Ostatnio na zawodach o Puchar Komendanta WKU Rybnik zawieszałem tam transparent, brakowało czegoś, żeby go tam estetycznie zamocować (między dwoma masztami). Jak będą jakieś "oczka" do zaczepiania sznurków/gumek z tyłu masztów to będzie można wygodnie zawieszać tam okolicznościowe transparenty. Maszty są wysokie, więc będzie można w ramach potrzeb tak wysoko zawiesić transparent, żeby wszyscy uczestnicy zawodów zmieścili się pod spodem na pamiątkowym zdjęciu. Można by było "zaorać" ten kawałek wału i posadzić tam jakąś lepszą trawę, a nawet pokusić się o trwalsze logo leżące lub stojące na trawniku na wale między masztami.
TommyT pisze:Powiem szczerze mnie samego dręczyły podobne wątpliwości.
Myśle, że już niedługo niezłym miejscem może być teren przy masztach.
Trzeba jeszcze dokończyc prace - Wojti czeka na chętnych.

Awatar użytkownika
Bogdan
Posty: 919
Rejestracja: 2014-10-17 08:54

Re: Zdjęcia z zawodów

Post autor: Bogdan » 2016-10-18 22:00

Andrzej.
Trafna uwaga i dobre pomysły na ich rozwiązanie. Specjalne miejsce podniesie rangę dekoracji i wpłynie na prestiż klubu. Mam tylko jedną uwagę, maszty w żadnym przypadku nie mogą być stelażem dla banerów, bo maszty służą do podnoszenia na nich flagi. Stelaż w tle na wale, proszę bardzo. Może w efekcie tych działań wreszcie zainteresuje się nami jakiś sponsor.

ODPOWIEDZ