Rezerwacje strzelnicy

Wszelkie pytania dotyczące dokumentów, klubu, członkostwa.
Awatar użytkownika
TommyT
Posty: 2039
Rejestracja: 2014-10-01 13:43

Rezerwacje strzelnicy

Post autor: TommyT » 2015-05-04 09:03

Jak widzę, po raz kolejny są przyjmowane rezerwacje strzelnicy w dzień wolny i do tego przed zawodami.
Wystarczy popatrzeć na kalendarz od kwietnia do maja.
Nawet broni nie można przystrzelać o treningu nie wspomnę.
Żenada..
Nie wiem kiedy w końcu ktoś pojmie, że to już nie jest klubik z 5 osobami na krzyż z ograniczonym dostępem do broni.
Nowi członkowie dostają broń w okresie poniżej roku.
Jeśli faktycznie ponad 120 klubowiczów ma już własną broń to nie jest to skomplikowany proces myślowy, żeby sobie oszacować zajętość strzelnicy.
Już jest problem po pracy lub dzień wolny, normalnie skorzystać ze strzelnicy.
A może z tego jest fantastyczny dochód dla klubu tylko my szaraczki o tym nie wiemy? :evil:
Ostatnio zmieniony 2015-05-04 09:26 przez TommyT, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kirs
Posty: 1179
Rejestracja: 2014-10-01 11:25

Re: Rezerwacje strzelnicy

Post autor: kirs » 2015-05-04 09:23

Chciałem zarezerwować właśnie na 9 maja 4 tory na strzelnicy żeby uniknąć sytuacji że jakiś klub łowiecki zarezerwuje całość. Otrzymałem maila że nie bo 10tego są zawody i że ma być możliwość postrzelania. Więc WiN nie otrzymał rezerwacji 4 torów (reszta miała być wolna).
A tu pojawił się strzelec i może mieć rezerwacje. Całej strzelnicy.
Widać strzelec musi dużo pomagać i wspierać LOK.
-= si vis pacem, para bellum =-

Awatar użytkownika
skoki
Posty: 148
Rejestracja: 2014-10-06 21:12

Re: Rezerwacje strzelnicy

Post autor: skoki » 2015-05-04 09:59

Ehhhhh..... widocznie był jakiś ważny powód odmowy jednym, przydziału drugim. Już wiem, WiN za mało działa w LOK :) nunu Kirsu ... :P

Awatar użytkownika
kirs
Posty: 1179
Rejestracja: 2014-10-01 11:25

Re: Rezerwacje strzelnicy

Post autor: kirs » 2015-05-04 11:10

pytania:
kto się zgodził na rezerwację na 09 maja dla strzelców?
kto wpisał rezerwacje strzelcom do kalendarza?
-= si vis pacem, para bellum =-

Awatar użytkownika
TommyT
Posty: 2039
Rejestracja: 2014-10-01 13:43

Re: Rezerwacje strzelnicy

Post autor: TommyT » 2015-05-04 11:28

Chyba na oba pytania znasz odpowiedzi.
Pytanie kolejne - jeśli jaśnie nam panujący nie respektuje żadnych ustaleń (a były takie) - czy wpisanie lub nie przez 'kalendarzowego' coś zmieni?
Rozumiem, że czujesz się pokrzywdzony i zapewniam Cię, że nie jesteś w tym osamotniony.
Przy czym mnie chodzi o coś więcej, całe podejście do 'rezerwacji' i z mojego punktu widzenia czy to WiNowcy czy Strzelcy to za dużo nie zmienia.

Awatar użytkownika
kirs
Posty: 1179
Rejestracja: 2014-10-01 11:25

Re: Rezerwacje strzelnicy

Post autor: kirs » 2015-05-04 11:44

Kod: Zaznacz cały

z mojego punktu widzenia czy to WiNowcy czy Strzelcy to za dużo nie zmienia.
Zmienia, bo ja biorę pod uwagę innych strzelców i członków LOK, dlatego chciałem 4 tory a nie całość, reszta by była wolna, wiesz zresztą że nawet jak jesteśmy to bez problemu można się do nas dołączyć i dogadać.
Czego np z myśliwymi się nie da zrobić. Raz już dziadek zarezerwował nam strzelnicę, przyjechaliśmy a tam pełno ludzi "w zielonych rajtuzach i z piórkiem w kapeluszu". I co? i nic, pojechaliśmy do domu.
-= si vis pacem, para bellum =-

Awatar użytkownika
skoki
Posty: 148
Rejestracja: 2014-10-06 21:12

Re: Rezerwacje strzelnicy

Post autor: skoki » 2015-05-04 11:56

Może rozwiązaniem problemu byłoby rozbudowanie strzelnicy..... miejsca wokoło jest dużo.... może temat był poruszany, nie wiem bo jestem krótko..... nie siedzę jeszcze dobrze w zawiłościach klubowych, wzajemnych adoracjach i antypatiach :) :P alr fakt faktem , ze strzelnica według mnie jest dość zaniedbana, jak na tylu klubowiczów i składki roczne.....

Awatar użytkownika
TommyT
Posty: 2039
Rejestracja: 2014-10-01 13:43

Re: Rezerwacje strzelnicy

Post autor: TommyT » 2015-05-04 13:36

W rozbudowę (poszerzenie) w obecnej chwili szczerze wątpię.
A co do zaniedbania strzelnicy to niestety część korzystających zachowuje się jak w starym dowcipie:
- Tato, a co to znaczy "wspólny interes"?
- To znaczy że nie Twój!

Awatar użytkownika
kirs
Posty: 1179
Rejestracja: 2014-10-01 11:25

Re: Rezerwacje strzelnicy

Post autor: kirs » 2015-05-04 14:07

Korzystający ze strzelnicy zawsze będą śmiecić i "źle się zachowywać". Chodzi bardziej o ekipœ która ma strzelnicę modernizować i konserwować.
I tak np z Jarosławem M. w tym tyg. mamy zrobić pomiar bunkra (będziemy montować tam nowe regały) i posprzątać w środku.

A wracając do tematu niekontrolowanych rezerwacji, kiedy detronizacja? nie można walnego zgromadzenia przyspieszyć?
-= si vis pacem, para bellum =-

Awatar użytkownika
TommyT
Posty: 2039
Rejestracja: 2014-10-01 13:43

Re: Rezerwacje strzelnicy

Post autor: TommyT » 2015-05-04 14:41

kirs pisze:Korzystający ze strzelnicy zawsze będą śmiecić i "źle się zachowywać".
A kto ma za nimi sprzatać?
Ta ekipa-widmo - naprawczo konserwująca? Tajemnicze zielone (tfu ;) ) ludziki?
A może mamusia/żona przyjdzie i posprząta?
kirs pisze:I tak np z Jarosławem M. w tym tyg. mamy zrobić pomiar bunkra (będziemy montować tam nowe regały) i posprzątać w środku.
I chwała Wam za to o ile dojdzie do skutku ...

ODPOWIEDZ