Zawody a przedłużenie licencji...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
b_adamczyk
Posty: 17
Rejestracja: 2015-12-29 15:44
Lokalizacja: Radlin - Rybnik

Zawody a przedłużenie licencji...

Post autor: b_adamczyk » 2016-10-17 21:31

Koledzy...

Jako ze w tym roku zdałem licencje i otrzymałem wszelakie papiery to nie udało mi się jeszcze wystartować w ŻADNYCH zawodach.

Licencja na pistolet, strzelbę i karabin.

Generalnie parcia nie mam, ale przynajmniej na to utrzymanie licencji muszę coś podziałać.

W przyszłym roku chciałbym podejść do tematu trochę aktywniej, ale muszę do tego czasu poukładać trochę sprawy "służbowe".

Tak czy owak moje pytanie brzmi:

Kiedy najpóźniej muszę zaplanować weekend żeby zaliczyć minimum do przedłużenia licencji. Mówił mi ktoś, że 5 listopada są
Zawody Międzynarodowe o Puchar Niepodległości i wtedy - w jednym dniu jestem w stanie "zaliczyć" całość.

Proszę abyście potwierdzili mi tę informację. Czy faktycznie w tego 5.XI jestem w stanie wystartować we wszystkich potrzebnych konkurencjach ?

A jeśli nie udałoby mi się tego %tego to czy jeszcze później jest jakaś szansa. Generalnie nie bardzo kumam a dopytać się nie było okazji. Które zawody się liczą i ile razy trzeba wystartować w 1 z 3 kategorii żeby się liczyło do licencji. W sensie... czy muszę wystartować 2 razy z pistoletu, 2 x karabinu i 2 x strzelby ? I czy zaliczę to na jednych zawodach czy na 2 ?

Z góry dziękuje za wyczerpująca odpowiedz, żebym już o głupoty nie dopytywał.

Nie gniewajcie się... nie olałem tematu strzelania, ale uruchamialiśmy z żona nowy biznes i trochę nas pochłonęło... do tego przedświąteczny sezon firankowy mi się zaczyna = ruch w biznesie i czasu coraz mniej... Ale muszę to załatwić żeby licencji nie stracić... Od nowego roku więcej trenuję i więcej biorę udziału w zawodach... Obiecuję ;)

Awatar użytkownika
woytas
Posty: 1744
Rejestracja: 2015-04-17 14:15
Lokalizacja: Smolniok
Kontakt:

Re: Zawody a przedłużenie licencji...

Post autor: woytas » 2016-10-17 22:31

5 listopada nie strzelisz całości - będziesz miał 2 pistolety karabin oraz strzelbę. Potrzebujesz 4 pistolety, 2 karabiny, 2 strzelby (konfiguracja dowolna ale ma być 4/2/2).
Musisz dodatkowo wystartować w 1 zawodach pucharu jesieni (ostatni weekend listopada/pierwszy weekend grudnia).
Tłumaczyć się nie musisz bo każdy poświęca tyle czasu ile ma - jedni więcej drudzy mniej.

Awatar użytkownika
Bogdan
Posty: 919
Rejestracja: 2014-10-17 08:54

Re: Zawody a przedłużenie licencji...

Post autor: Bogdan » 2016-10-17 22:36

Do przedłużenia licencji musisz zebrać komunikaty z co najmniej czterech startów [w obecności obserwatora OZSS] w wybranych przez siebie konkurencjach, oraz co najmniej dwa starty w pozostałych dwóch. Np. musisz mieć cztery stary w pistolecie, dwa w karabinie, i dwie w strzelbie. Może to odbyć w trakcie dwóch imprez strzeleckich, wystarczy np. jednorazowo zaliczyć konkurencje Kcz, Pcz, Psp i Trap. Tak właśnie będzie 5 listopada na Pucharze Niepodległości. Resztę startów zaliczysz w jednym z wybranych dni:
26 list. Zawody o Puchar Jesieni runda I,
27 list. runda II,
3 grud. runda III,
4 grud. runda IV.

ODPOWIEDZ